Notify Message
Forums
Page 1
Search
#10773969 Mar 09, 2015 at 07:07 AM
19 Posts
Arkadaslar oyun surem bugun bitiyor ve kisisel durumlardan dolayi (euro kac olmus oha) oyuna ara verme karari aldim. Token cikar alirim diye dusunuyordum fakat yetismedi surem ve oyundayken keyif alamiyordum son gunlerde ama simdi buraya yazarken bir huzun kapladi icimi bu yuzden tamamen birakiyorum diyemiyorum ara vermek benim icin en iyi secim suan. ek paket basindan beri sizlerle guzel vakit gecirdigimi dusunuyorum hersey icin tesekkurler umarim en kisa surede oyuna donebilirim

Basaridan once eglenmeyi unutmayin hoscakalin DE
+0
#10775614 Mar 09, 2015 at 04:57 PM
Yonetici
28 Posts
Tolga umarım en kısa sürede tekrar birlikte oynarız.
Seninle oynamak da çok güzeldi.

Bazen inişler çıkışlar olur hayvan gibi eğlenirken oyunun, guildin ya da bizim modumuz düşer ama neticede her zaman daha iyisi için birlikte olmak gerek.
önce eğlence için fazla arayı açma...

neticede biliyosun hunt begins...
+1
#10777434 Mar 09, 2015 at 10:55 PM
Yonetici
28 Posts
vent e gel tolga vent free laflayalım
+0
#11853009 Dec 12, 2015 at 06:35 AM · Edited 3 years ago
19 Posts
abi vente gel cevabını görmemişim yeni görüyorum çok pardon :(. postu en yukarda görünce şaşırdım kimse forum kullanmıyor yine ben dahil olmak üzere tekrar sorry. ama heryeri herşeyi gören bir abimiz var ki ilhan abiden kaçmaz! ( ilhan abi dışında kimse post yazma gereği duymamış teşekkürler arkadaşlar :P ) uzun uzun baya uzun bir ara oldu bu benim için ve tek sorumlusu benim. aramıza buz dağları girmesine sebebiyet veren de benim. beni özleyen oldu mu ?
DE ne kadar progress istekli bir guild olsa da bir aile yapısı var ki benim ayrılık dönemim de daha çok farkına vardığım özlediğim bir yapı bu. yeni arkadaşlara selam olsun
itiraf etmeliyim WoW girdiğimde kendimi DE dışında görsem oyuna dönmezdim. ulan slowlye bak bıraktı gitti diye düşünenler olmuşsa yanlış düşünmüştür.WoW oynuyorsam tek sebebi DE ve değerli sevgili üyeleridir. birlikte şu buzları eritelim tembellerin bi tozunu alalım ve progress yapalım ne dersiniz? kabulse şunu da ekliyim oraya bir demon hunter slotu slowly yaz.

ben buraya resmi olarak oyuna döndüğümü yazcaktım ya !

+0
Page 1